Dziś jest: Sobota, 30-05-2020

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

TERMINARZ LIGII HALOWEJ OSIR LWÓWEK CUP 2014/2015

  • 20-11-2014
TERMINARZ    LIGII    HALOWEJ    OSIR    LWÓWEK    CUP    2014/2015
 
22.11.2014 – sobota – I kolejka
15.00 – Błyskawica Pakosław – Grom Zębowo
15.50 – Sala Karmazyn Brody – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
16.40 – Chłopaszki ze Lwówka – Dąb Bolewice
17.30 – Pingwiny z PNT – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
18.20 – Zjednoczeni Gminy Kuślin – Filmowa Lwówek
19.10 – Kwiatkowski Lwówek – Zenit Wytomyśl
 
29.11.2014 – sobota – II kolejka
15.00 – Kwiatkowski Lwówek – Grom Zębowo
15.50 – Zenit Wytomyśl – Zjednoczeni Gminy Kuślin
16.40 – Pingwiny z PNT – Filmowa Lwówek
17.30 – Chłopaszki ze Lwówka – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
18.20 – Dąb Bolewice – Sala Karmazyn Brody
19.10 – Błyskawica Pakosław – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
 
6.12.2014 – sobota – III kolejka
15.00 – Zjednoczeni Gminy Kuślin – Dąb Bolewice
15.50 – Chłopaszki ze Lwówka – Błyskawica Pakosław
16.40 – Pingwiny z PNT – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
17.30 – Sala Karmazyn Brody – Grom Zębowo
18.20 – Kwiatkowski Lwówek – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
19.10 – Zenit Wytomyśl – Filmowa Lwówek
 
13.12.20124 – sobota – IV kolejka
15.00 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Zenit Wytomyśl
15.50 – Dąb Bolewice – Kwiatkowski Lwówek
16.40 – Błaszyk Team Kasacja Pniewy  – Zjednoczeni Gminy Kuślin
17.30 – Błyskawica Pakosław – Pingwiny z PNT
18.20 – Sala Karmazyn Brody – Chłopaszki ze Lwówka
19.10 – Grom Zębowo – Filmowa Lwówek
 
20.12.2014 – sobota – V kolejka
15.00 – Kwiatkowski Lwówek – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
15.50 – Pingwiny z PNT – Sala Karmazyn Brody
16.40 – Zjednoczeni Gminy Kuślin – Błyskawica Pakosław
17.30 – Chłopaszki ze Lwówka – Grom Zębowo
18.20 – Zenit Wytomyśl  - Dąb Bolewice
19.10 – Filmowa Lwówek – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
 
3.01.2015 – sobota – VI kolejka
15.00 – Dąb Bolewice – Filmowa Lwówek
15.50 – Grom Zębowo – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
16.40 – Błaszyk Team Kasacja Pniewy  – Zenit Wytomyśl
17.30 – Błyskawica Pakosław – Kwiatkowski Lwówek
18.20 – Sala Karmazyn Brody – Zjednoczeni Gminy Kuślin
19.10 – Chłopaszki ze Lwówka – Pingwiny z PNT
 
10.01.2015 – sobota – VII kolejka
15.00 – Zenit Wytomyśl – Błyskawica Pakosław
15.50 – Chłopaszki ze Lwówka – Zjednoczeni Gminy Kuślin
16.40 – Kwiatkowski Lwówek – Sala Karmazyn Brody
17.30 – Pingwiny z PNT – Grom Zębowo
18.20 – Filmowa Lwówek – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
19.10 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Dąb Bolewice
 
17.01.2015 – sobota – VIII kolejka
15.00 – Pingwiny z PNT – Zjednoczeni Gminy Kuślin
15.50 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
16.40 – Błyskawica Pakosław – Filmowa Lwówek
17.30 – Sala Karmazyn Brody – Zenit Wytomyśl
18.20 – Chłopaszki ze Lwówka – Kwiatkowski Lwówek
19.10 – Grom Zębowo – Dąb Bolewice
 
24.01.2015 – sobota – IX kolejka
15.00 – Zenit Wytomyśl – Chłopaszki ze Lwówka
15.50 – Pingwiny z PNT – Kwiatkowski Lwówek
16.40 – Zjednoczeni Gminy Kuślin- Grom Zębowo
17.30 – Sala Karmazyn Brody – Filmowa Lwówek
18.20 – Błyskawica Pakosław – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
19.10 – Dąb Bolewice – Błaszyk Team Kasacja Pniewy
 
31.01.2015 – sobota – X kolejka
15.00 – Dąb Bolewice – Pingwiny z PNT
15.50 – Filmowa Lwówek – Kwiatkowski Lwówek
16.40 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Zjednoczeni Gminy Kuślin
17.30 – Grom Zębowo – Zenit Wytomyśl
18.20 – Błaszyk Team Kasacja Pniewy  – Chłopaszki ze Lwówka
19.10 – Błyskawica Pakosław – Sala Karmazyn Brody
 
06.02.2015 – sobota – XI kolejka
15.00 – Błaszyk Team Kasacja Pniewy  – Grom Zębowo
15.50 – Błyskawica Pakosław – Dąb Bolewice
16.40 – Sala Karmazyn Brody – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
17.30 – Chłopaszki ze Lwówka – Filmowa Lwówek
18.20 – Pingwiny z PNT – Zenit Wytomyśl
19.10 – Zjednoczeni Gminy Kuślin – Kwiatkowski Lwówek

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją