Dziś jest: Środa, 20-03-2019

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

Ferie zimowe z „Sokołem”

  • 22-02-2018
  • przez Maciej Piechowiak
Dzięki projektowi Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Brody „Zimowy wypoczynek 2018” uczniowie Szkoły Podstawowej w Brodach mogli aktywnie wykorzystać czas wolny podczas ferii zimowych.
Dnia 20 lutego o godzinie 715 grupa 46 uczniów klas III- VII zebrali się na boisku szkolnym, by wspólnie z opiekunami  p. J. Lijewską, p. D. Napierała  p. W. Trojanowskim i W. Pigla wyjechać do Poznania. Pierwszą atrakcją był Park Trampolin Jump Arena. Dzieci miały do dyspozycji ściankę wspinaczkową, trampoliny, basen z gąbkami, basen z belką do walk gladiatorskich oraz strefę sportową. Po krótkiej rozgrzewce, pod czujnym okiem instruktorów, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Po godzinnej aktywności na twarzach wyraźnie widoczne było zadowolenie i zmęczenie. Na zakończenie pobytu w Jump Arena uczestnicy mogli zwiedzić autobus klubu KKS Lech. Tablety przy każdym siedzeniu i skórzane fotele robiły wrażenie.
Kolejną atrakcją był dwugodzinny pobyt w kompleksie basenowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy. Po krótkiej, dotyczącej bezpieczeństwa, pogadance z ratownikiem, wszystkie atrakcje parku były do naszej dyspozycji. Zmęczeni po Jump Arenie i spragnieni relaksu uczestnicy wjazdu mogli się odprężyć się w wodach termalnych pod biczami wodnymi. W strefie rekreacyjnej wielką frajdą było pokonanie dzikiej rzeki i zjeżdżalni wodnej. Na zakończenie pobytu na basenach rekreacyjnych chętni mogli spróbować umiejętności pływackich na basenie sportowym.
Dwie godziny pobytu na basenie szybko minęły. Później udaliśmy się na obiad. W czasie drogi powrotnej już planowaliśmynastępny wyjazd - gdzie tym razem pojedziemy?  Dzięki dotacji UMiG Lwówek dzieci maja szansę zobaczyć nowe, ciekawe i atrakcyjne miejsca naszego województwa.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją