Dziś jest: Środa, 20-03-2019

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

KTS TEAM LWÓWEK - Informacje

  • 23-02-2018

KTS TEAM LWÓWEK w Objezierzu

26 marca 2017 na turnieju w Objezierzu Klub z Lwówka reprezentowali: Marcin Kucz, Zuzanna Jędrzejczak, Matylda Wesoła, Kamil Wachowski, Marcin Jarnot, Dawid Janas, Artem Petrenko. Wyjazd był udanym dniem w miłej atmosferze oraz z kilkoma małymi sukcesami przy stołach miejmy nadzieję, że zaprocentuje w przyszłości dobrymi wynikami w tak mocno obsadzonych turniejach.
 
 
 
 
 

KTS na meczu Polska - Hiszpania

24 stycznia 2017 grupa reprezentantów KTS pojechała kibicować żeńskiej reprezentacji Polski w tenisie stołowym. Spotkanie polek z hiszpankami było meczem eliminacyjnym do drużynowych mistrzostw Europy w roku 2017. Reprezentowały Polskę Natalia Partyka, Lie Qian, Katarzyna Grzybowska-Ferenc. Polki wygrały 3:0 a kibicowało im ponad 500 osób w hali przy ulicy Chwiałkowskiego w Poznaniu. Młodzież z klubu stwierdziła, że: „My też tak chcemy grać”. I po tych słowach zabrali się na następnym treningu do pracy.

III Edycja Ligi Powiatowej – Opalenica wrzesień 2017

W sobotę (16 września) w hali opalenickiego Parku Miejskiego odbyło się trzecie spotkanie w ramach Ligi Powiatowej. Po kilkugodzinnej sympatycznej rywalizacji w duchu zasad ,,fair play” najlepsi okazali się gospodarze z Opalenicy, które byli bardziej skuteczni od młodych adeptów ,,plastikowej piłeczki” z Lubonia oraz Lwówka. Na zakończenie uczestnicy otrzymali okolicznościowe nagrody, co sprawiło, że wszyscy udali się w drogę powrotną zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

LIGA POWIATOWA W LWÓWKU

Kolejne spotkanie w ramach Powiatowej Ligi tenisa stołowego odbyło się 28 października w Lwówku. Do Lwówka przybyły ekipy z Opalenicy oraz Lubonia, a gospodarze wydelegowali na ten turniej 2 zespoły. W drugiej drużynie zadebiutowali młodsi adepci tenisa stołowego, dla których był to pierwszy występ na takim poziomie gry, a więc najważniejsze było zdobywanie doświadczenia. Podobnie jak na poprzednim turnieju w Opalenicy najlepsi okazali się opaleniczanie przed drużyną z Lubonia, na trzecim miejscu u[lasował się pierwszy zespół KTS TEAM Lwówek w składzie: Kamil Wachowski, Matylda Wesoła, Konrad Gomułka, Marcin Jarnot oraz Karol Jędrzejczak, a na czwartym miejscu uplasowała się druga ekipa z Lwówka w składzie: Jakub Grynia, Zuzanna Jędrzejczak, Artem Petrenko, Mikołaj Bielawski oraz Karol Bielawski. Po 4 godzinach zmagań w miłej atmosferze każdy uczestnik otrzymał złoty medal za udział w Powiatowej Lidze Tenisa stołowego za rok 2017 oraz drobne upominki.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją