Aktualności

TG SOKÓŁ Brody na kolejnym turnieju bilardowym „Junior Cup 1” w Rokietnicy

• 17-04-2018
  • przez Maciej Piechowiak
18 marca 2018 r. nasz zespół młodych bilardzistów pojechał na kolejny turniej bilardowy z cyklu „Junior Cup 1” do zaprzyjaźnionego klubu bilardowego w Rokietnicy.
W tym roku jest to pierwszy turniej który będzie rozgrywany przez cały rok kalendarzowy, na którym uczestnicy będą zbierać punkty. Rozstrzygnięcie całego cyklu nastąpi w grudniu po podliczeniu pkt. z całego roku. W pierwszym turnieju udział wzięło 8 naszych graczy: Wiktoria, Zuzanna, Hubert, Dominik, Maksymilian, Kacper, Marcin oraz Patryk. Na 21 startujących trójka naszych graczy: Maksymilian, Dominik oraz Kacper po bardzo dobrej grze przeszli rozgrywki grupowe i awansowali do ćwierćfinałów . Kacper pięć pojedynków grupowych zakończył beż żadnej porażki. Dominik kolejno w pojedynkach pucharowych pokonał Dominika z Rokietnicy, Szymona aż w końcu w finale trafił na Oskara, z którym przegrał w grupie. Tym razem koncentracja i determinacja Dominika spowodowała, że rewanż się udał i po raz pierwszym wygrał w Rokietnicy. To spory sukces naszych graczy biorąc pod uwagę, że Pan Radosław Babica organizator turnieju jest trenerem, a wcześniej przygotowywał najlepsze zawodniczki w Polsce na Mistrzostwa Europy i Świata.