Dziś jest: Czwartek, 21-11-2019

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu 2019 i frekwencja w gminie Lwówek

  • 14-10-2019

Załączniki

WYBORY DO SEJMU RP i SENATU RP 13.10.2019 R.  
                     
Komitet Wyborczy/Kandydat 1 2 3 4 5 6 RAZEM %
Lwówek Lwówek Lwówek Posadowo Brody Zębowo
SEJM
LISTA NR 1              KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
 
1. PASZYK
Krzysztof Michał
19 36 11 16 25 42 149 3,93
2. PARDA
Błażej Łukasz
15 12 20 8 19 12 86 2,27
3. TETERUS
Tadeusz Krzysztof
4 1 1 1 2 1 10 0,26
4. MACIEJEWSKI
Jarosław Zygmunt
4 4 4 2 5 2 21 0,55
5. KRANC
Tomasz Bronisław
0 3 2 1 0 1 7 0,18
6. PISZCZEK
Marcin
1 5 4 2 2 1 15 0,40
7. LINKIEWICZ-MENDEL
Agnieszka
4 2 1 2 7 5 21 0,55
8. KWAŚNIEWICZ
Józef Kazimierz
0 2 2 2 5 1 12 0,32
9. KORPIK
Anna
8 10 13 4 8 16 59 1,56
10 HERMASZCZUK
Julian Marian
0 1 1 0 3 1 6 0,16
11 LUBIŃSKA
Jolanta Jadwiga
2 3 1 3 2 1 12 0,32
12 BEJMA
Małgorzata Anna
0 1 0 1 2 0 4 0,11
13 NAWROT
Lucyna Hanna
2 0 4 3 6 0 15 0,40
14 KRÓL
Sławomira Jadwiga
0 0 5 0 4 3 12 0,32
15 SZTYCH
Daniel
1 0 0 0 0 2 3 0,08
16 GALAS
Maria Teresa
8 3 3 3 9 13 39 1,03
17 ŁANOSZKA
Radosław Paweł
3 2 2 0 17 2 26 0,69
18 GÓRNY          Bartłomiej Wojciech 0 0 0 0 1 2 3 0,08
Razem 71 85 74 48 117 105 500 13,19
LISTA NR 2        KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. CZARNECKI
Krzysztof Władysław
80 95 101 72 157 75 580 15,30
2. KUBIAK
Marta Ryszarda
18 29 13 20 23 15 118 3,11
3. PIECHOWIAK
Grzegorz
10 26 26 17 39 31 149 3,93
4. PORZUCEK
Marcin Bartosz
36 41 48 22 79 40 266 7,01
5. ZIELIŃSKI
Michał Witold
16 10 6 5 18 8 63 1,66
6. BANAŚ
Dorota
12 20 13 11 29 17 102 2,69
7. FLEMING
Bogdan Włodzimierz
2 2 3 0 2 0 9 0,24
8. NIJAKA
Danuta Maria
6 14 10 4 13 17 64 1,69
9 JANKOWSKA
Maja Małgorzata
3 2 4 2 9 3 23 0,61
10 FELCYN
Józef
1 0 1 1 1 1 5 0,13
11 MILER
Maria Lidia
2 3 2 1 3 0 11 0,29
12 KASPRZAK
Robert Piotr
11 3 1 3 4 1 23 0,61
13 OKPISZ
Andrzej Janusz
0 0 0 0 1 0 1 0,03
14 PRĘTKOWSKI
Rafał
2 7 5 4 1 5 24 0,63
15 PIETRUCZUK
Wiesław
0 1 0 0 2 2 5 0,13
16 MUZYKA
Emilia
4 3 4 0 4 0 15 0,40
17 KARDASZ
Maria Joanna
8 20 14 1 5 3 51 1,34
18 BŁASZCZYK Krzysztof Jakub 3 4 4 1 11 7 30 0,79
RAZEM 214 280 255 164 401 225 1539 40,59
LISTA NR 3              KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. STANDERSKI
Dariusz Marian
2 29 4 9 11 16 71 1,87
2. AJCHLER
Romuald Kazimierz
19 21 9 5 17 15 86 2,27
3. BOCIAN
Kamil Bartosz
2 6 3 0 2 2 15 0,40
4. GRZECHOWIAK
Agnieszka Magdalena
0 6 3 3 0 4 16 0,42
5. JÓZEFOWSKA
Katarzyna
1 1 3 1 0 3 9 0,24
6. WILK-BARAN
Anna Elżbieta
1 1 0 0 0 3 5 0,13
7. FLIEGER
Jacek Tadeusz
1 2 1 0 1 0 5 0,13
8. SMYKOWSKA
Karolina
1 2 2 1 3 1 10 0,26
9. ŚLIWAK
Stanisław Tomasz
1 3 0 0 1 0 5 0,13
10 BIRULA
Paulina
1 0 2 1 1 1 6 0,16
11 MELIŃSKI
Andrzej
1 0 0 1 1 0 3 0,08
12 MINGE
Natalia Ewa
5 8 0 0 2 1 16 0,42
13 KAPLANSKYY
Maksym
1 1 0 0 1 0 3 0,08
14 BUŚKO
Patrycja Monika
1 1 0 0 0 0 2 0,05
15 BILON
Marta Grażyna
1 1 0 0 0 0 2 0,05
16 MIĘSIKOWSKI
Jakub Paweł
0 1 1 0 0 0 2 0,05
17 MAŃKOWSKA
Hanna
0 0 1 0 0 1 2 0,05
18 CUKIER               Adam Roman 4 0 2 1 0 1 8 0,21
RAZEM 42 83 31 22 40 48 266 7,01
LISTA NR 4              KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. URBAŃSKI
Adam
12 13 18 10 14 15 82 2,16
2. MOEGLICH
Jerzy Józef
1 1 1 3 1 3 10 0,26
3. STEMPNIAK
Patrycja Martyna
1 4 2 0 4 2 13 0,34
4. JĘDRYCH
Małgorzata
3 3 5 3 2 1 17 0,45
5. OSTASZEWSKA
Agata Jadwiga
1 0 1 1 1 2 6 0,16
6. MUSIAŁ
Radosław
13 14 12 4 12 2 57 1,50
7. WIATR
Justyna Tamara
0 1 0 3 0 0 4 0,11
8. MAHSEL
Marcin Marian
0 1 0 0 1 0 2 0,05
9. KOS
Radosław
1 0 1 0 0 0 2 0,05
10 DOMAGAŁA
Weronika
5 1 1 0 2 1 10 0,26
11 WŁUDARCZAK Daniel 0 2 1 0 1 0 4 0,11
12 FELDMANN         Adam 2 1 0 0 0 0 3 0,08
RAZEM 39 41 42 24 38 26 210 5,54
LISTA NR 5             KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. JANYSKA
Maria Małgorzata
4 4 12 3 7 12 42 1,11
2. RUTNICKI
Jakub Adam
238 331 143 108 166 120 1106 29,17
3. KAMIŃSKA-LECH
Iwona Maria
2 3 6 0 0 1 12 0,32
4. AJCHLER
Zbigniew Czesław
11 10 1 2 2 6 32 0,84
5. MUNYAMA
Killion Munzele
9 5 6 4 10 2 36 0,95
6. SZOPIŃSKI
Henryk Marian
0 0 0 0 0 1 1 0,03
7. TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa 0 3 0 1 0 0 4 0,11
8. MROZKOWIAK
Janusz
0 1 0 0 1 0 2 0,05
9 URYZAJ
Karolina
0 3 4 0 1 1 9 0,24
10 POSZWA
Krzysztof
0 0 0 0 0 0 0 0,00
11 WRÓBLEWSKI
Artur Łukasz
0 1 0 0 2 1 4 0,11
12 WOJCIECHOWSKI
Tomasz Marek
0 0 2 0 1 0 3 0,08
13 NOWAKOWSKA
Lidia
1 1 1 1 5 4 13 0,34
14 DOLECKI
Arkadiusz Jerzy
0 2 0 0 0 2 4 0,11
15 SROKA
Magdalena
0 0 1 0 1 0 2 0,05
16 KOWALSKA
Agnieszka Małgorzata
0 1 0 0 0 2 3 0,08
17 JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata 0 0 0 0 0 0 0 0,00
18 LIPSKI                   Rafał Maciej 3 0 0 0 1 0 4 0,11
RAZEM 268 365 176 119 197 152 1277 33,68
SENAT
1. LIBICKI                    Jan Filip 396 558 321 207 403 347 2232 59,38
2. WIERZCHOWIECKI Jerzy Stanisław 230 280 254 165 389 209 1527 40,62
RAZEM 626 838 575 372 792 556 3759 7518
Frekwencja na godz. 21.00, Gmina Lwówek - Wybory do Sejmu i Senatu 2019
Numer obwodu adres komisji obwodowej
liczba
uprawnionych
liczba
wydanych kart
frekwencja w %
Obwód nr 1  ul. Gimnazjalna 1, 64-310 Lwówek 980 646 65,92
Obwód nr 2  ul. Gimnazjalna 1, 64-310 Lwówek 1360 865 63,60
Obwód nr 3 Al. E. Sczanieckiej 56, 64-310 Lwówek 1200 592 49,33
Obwód nr 4 Posadowo 30, 64-310 Lwówek 811 384 47,35
Obwód nr 5 Brody 1, 64-310 Lwówek 1581 806 50,98
Obwód nr 6 Zębowo, ul. Parkowa 10, 64-310 Lwówek 1136 570 50,18
Razem   7068 3863 54,65

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją