Dziś jest: Czwartek, 09-07-2020

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

UWAGA. Kolejna zmiana organizacji ruchu od 24.10.2019 godz. 17:00

  • 24-10-2019

Załączniki

W związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową kanalizacji deszczowej  przy rewitalizacji Rynku w Lwówku, w czwartek 24.10.2019r od godz. 17:00 nastąpi kolejna zmiana organizacji ruchu w centrum miasta. Na tym etapie prac, konieczne będzie  wyłączenie z ruchu wyjazdu z Rynku na ul. 3-go Stycznia. Północna pierzeja rynku  (przy Chacie Polskiej) i zachodnia pierzeja rynku zostaną oznakowane jako „droga ślepa” z ruchem w obu kierunkach,  aby umożliwić dojazd do miejsc parkingowych i dojazd do punktów handlowych.
Na pierzei południowej (przy banku PKO BP) i wschodniej (przy LEWIATANIE) zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy. Ponadto zostanie odblokowany wjazd i wyjazd na skrzyżowaniach Rynku z ul. Pniewską i z ul. Powstańców Wlkp. Aby dostać się z ul. Pniewskiej na ul. St. Wittmanna, dojeżdżając do Rynku, należy skręcić w prawo, w ulicę Powstańców Wlkp, następnie w lewo, w ul. Świętojańską i ponownie w lewo - w ul. Gołębią. W ten sposób dojedziemy do ul. 3 stycznia. Dojeżdżając do Rynku od strony ul. Ratuszowej, przed wjazdem na Rynek, należy skręciś w lewo, w łącznik między ul. Ratuszową a ul. Długą, następnie w prawo - w ul. Długą. Jadąc ul. Długą do końca, dojedziemy do ul. St. Wittmanna.
Burmistrz Miasta i Gminy prosi o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do nowego oznakowania i nie jeżdżenia na pamięć. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu informować będziemy na bieżąco na stronie internetowej Lwówka.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją