Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważne dni i pierwszy tak istotny egzamin w szkolnej drodze. Z tej okazji życzymy Wam spokoju, opanowania oraz wiary we własne możliwości.

Niech zdobyta wiedza i przygotowanie zaprocentują jak najlepszymi wynikami, a każdy egzamin przebiegnie bez stresu i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Powodzenia dla młodzieży!