Blisko 4 tony zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego udało się zebrać podczas akcji zorganizowanej 7 marca 2026 roku przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bródkach.

W ramach akcji mieszkańcy przekazywali zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny m.in. pralki, lodówki, telewizory, komputery oraz drobne urządzenia AGD. Łączna waga zebranych odpadów wyniosła 3940 kg.

Za przekazany sprzęt jednostka otrzymała 1621 zł. Jak poinformowali strażacy, pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup nowych mundurów koszarowych.

Dziękujemy mieszkańcom za udział w akcji.