2 maja 2026 r. odbyły się drugie Imieniny Zygmuntowa. Wydarzenie to stało się doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności, wspólnych rozmów oraz zacieśniania więzi sąsiedzkich wśród mieszkańców i zaproszonych gości.

Organizatorami spotkania byli Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Aktywni Sąsiedzi”.

Serdecznie gratulujemy organizatorom przygotowania wydarzenia oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i stworzenie miłej atmosfery.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Fot. Sołectwo Zygmuntowo