Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu zaprasza na XVIII Targi Ogrodniczo-Działkowe Powiatu Nowotomyskiego, które odbędą się w niedzielę, 26 kwietnia 2026 r. w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00 otwarciem miasteczka targowego. Oficjalne otwarcie Targów przez organizatorów zaplanowano na godz. 13:00. W programie przewidziano także występy artystyczne i muzyczne, m.in. zespołów oraz wokalistów z terenu powiatu.

Na uczestników czekać będą również dodatkowe atrakcje, w tym darmowy dmuchaniec, gry i zabawy dla dzieci, stoiska kół gospodyń wiejskich, rękodzieło oraz oferta związana z ogrodem, balkonem i działką.

Zachęcamy do udziału i zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia na plakacie.